Top

Poobhliadnutie sa

Skoro všade v posledných dňoch čítam o obhliadnutí sa za rokom 2016. Tak som sa inšpirovala a večer sme si cela rodina sadli a spísali čo sme za posledný rok zažili, kde sme boli, čo sme sa naučili. Z čoho se boli smutní, a čo nás potešilo. Bolo to dosť náročné s mojou pamäťou, ale fotky v telefóne boli dosť dobrým pomocníkom 🙂 Potom sme za to poďakovali Bohu. Prišla vytúžená večera a po nej puding 🙂 my nie sme veľmi na koláče, ale puding máme všetci radi.
Večerné hranie monopoly si Eli riadne užil a s Ruty sme si založili zošity na kreslenie a písanie si rozjímaní nad Sv. písmom. Na internete obdivujem bible journaling, ale u nás ešte také biblie nenájdeme, tak sme si to urobili po svojom. Úžasný je ten spoločný čas strávený pri rozjímaní o Božom slove. Včera to bolo prvý krát a verím, že nie posledným.
Ráno sme pri raňajkách využili generátor svätých, pomocou ktorého sme si vybrali patróna pre tento rok. Teším sa, že aj takto budeme môcť spoznávať priateľov v nebi a volať ich o pomoc 🙂

dscf3644

dscf3645

dscf3646

 

dscf3648

Comments are closed for this post.