Top

Darček

Od mojej úžasnej kamarátky Janky, som dostala opäť nádherný darček. Ona vždy vie čo potrebujem a čo ma poteší. Neviem ako to robí, ale vie to 🙂 Po nedeľnej omši som dostala krasnu papierovú darčekovú tašku, vlastnoručne ozdobenú ako to len ona vie. Veľmi ma to potešilo. Už som sa nevedela dočkať kým prídeme domov a budem ju môcť otvoriť, a keby len ja, ale aj Rút. Ako keby vedela, že tam bude niečo aj pre ňu.

Janka opäť nesklamala. Dostali sme krásne, ručne šité zásterky. Jednu pre mňa a ešte 2 detské. O tie bola hneď bitka. Jednu si ukoristila Rút a jednu Tobko, takže už teraz viem, že si minimálne ešte jednu objednáme 🙂 ale chlapčenskejšiu 😀

Janka už keď mi podávala tašku hovorila, že sa mi zíde. A veru mala pravdu. V chladničke sme mali zarobené cesto na naše obľúbené slané koláčiky. My v podstate ani iné nepečieme. Teda už áno, ale pred rokmi to bolo jediné čo sme na vianoce piekli.

Prajem aj vám nech máte takú priateľku ako je pre mňa Janka. Verný priateľ je mocná opora; kto ho našiel, našiel si poklad. (Sir 6,14)

 

dscf3326

dscf3327

dscf3328

dscf3329

dscf3332

dscf3333

dscf3335

dscf3338

Comments are closed for this post.